Dit jaar vieren wij het 20 jarige bestaan van e-Business Travel. In 20 jaar is het bedrijf enorm gegroeid in portfolio aan klanten, omzet en aantal medewerkers. We zijn trots op deze groei en op het feit wij nog steeds organisaties bedienen die bij onze eerste klanten horen, maar ook op het feit dat er nog steeds collega’s van het eerste uur in ons team werken, zoals Roshni, Jeanette, Paula, Patrick en Carola. Met de jaren veranderden werkprocessen, boekingssystemen, procedures en is ons team behoorlijk gegroeid. Met elkaar, door hard te werken en met persoonlijke aandacht voor de klant als een van onze kernwaardes, is ons bedrijf geworden wat het nu is; een bedrijf om trots op te zijn.

Het blad Luchtvaartnieuws publiceerde deze maand een interview met een aantal medewerkers van ons. Hierin wordt teruggeblikt op de afgelopen 20 jaar en op de turbulente corona periode van de afgelopen anderhalf jaar. Ook wordt besproken welke ontwikkelingen recent hebben plaats gevonden en werpen we een blik op de toekomst. Lees het volledige interview hier: Artikel e-Business Travel Luchtvaartnieuws_98