Vanaf woensdag 22 september veranderen de quarantaineregels voor reizen naar Nederland. Reizigers die gevaccineerd zijn en komen uit bijvoorbeeld de VS, Zuid-Afrika, het VK of een ander zeer hoogrisicogebied hoeven niet meer in quarantaine. U vindt hierover meer informatie op de site van de Rijksoverheid.

Ander positief nieuws is dat verzekeraar Allianz Partners ook medische kosten binnen de reisverzekering (indien mee verzekerd) zal gaan dekken in gebieden met een code oranje. Voorwaarde is dat de kleurcode is toe te schrijven aan Covid-19. Deze extra dekking geldt wereldwijd. Extra reis- en verblijfskosten vallen hier niet onder. Allianz gaat uit van de kleurcode op het moment van vertrek.

Deze ontwikkelingen zijn positief voor de reisbranche en voor de reiziger. Het maakt (zaken)reizen voor veel mensen een stuk gemakkelijker. Kunnen we u van dienst zijn bij het plannen van uw volgende reis?

Foto: Rudy en Peter Skit.